Za nami pierwsza kolejka 1 Ligi Hokeja na Trawie

W sobotnie popołudnie, 16 września, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 8 laskarze UKS Ósemka Tarnowskie Góry zainaugurowali nowy sezon w 1 Lidze Hokeja na Trawie.

Rywalem naszej drużyny był zespół LKS Gąsawa. Niestety, pierwsze spotkanie nowego sezonu nie poszło po Naszej myśli.

Pomimo objęcia prowadzenia w II kwarcie, jeszcze przed przerwą goście doprowadzili do wyrównania po zagraniu z krótkiego rogu.

Był to mecz walki ze strony naszego zespołu, jednakże brakowało skuteczności w wykańczaniu akcji.

Zespół z Gąsawy coraz częściej gościł w naszym półkolu strzałowym, szukając szansy na bramkę z krótkiego rogu.

W III kwarcie dopięli swego i po jednym z takich zagrań wyszli na prowadzenie. Pomimo wielu okazji, wynik do końca meczu nie uległ zmianie.

Niestety, pierwszy mecz sezonu kończymy porażką.

Jednakże bywają takie porażki, z których wychodzi się silniejszym! I tego się trzymajmy!

Okazja do zrehabilitowania się już za tydzień - w Tarnowskich Górach rozegrany zostanie dwumecz z UKH Start 1954 Gniezno.

UKS Ósemka Tarnowskie Góry - LKS Gąsawa 1:2

Bramka dla UKS Ósemka:

- Adam Cieślik (1:0 - 19')

- Damian Drygała

- Mateusz Ochman

- Kevin Prokop

- Adam Cieślik

- Adam Ziaja

- Aleksander Wasilewski

- Adam Budny

- Wojciech Laksa

- Dariusz Masłyka

- Dominik Karulak

- Paweł Karmelita

- Sebastian Gralla

- Adam Szołtysek

- Jan Pilis

- Kamil Pielewski

- Aleksander Szewerda

Zdjęcia z meczu znajdziecie w zakładce GALERIA lub pod linkem poniżej:

UKS Ósemka TG - LKS Gąsawa 16.09.2023r.