Za nami III turniej Halowych Mistrzostw Śląska w kat. młodzików chłopców i dziewcząt

Tym razem to Tarnowskie Góry gościły chłopców i dziewczęta w kategorii młodzik w ramach III turnieju Halowych Mistrzostw Śląska.

Po raz kolejny o punkty rywalizowały ze sobą drużyny z Tarnowskich Gór, Siemianowic, Sosnowca, Gliwic i Cieszyna.

Drużyna UKS Ósemka 1 Tarnowskie Góry w dwóch rozegranych meczach zdobyła tylko 1pkt, remisując 2:2 z liderem tabeli UKS Orlęta 1 Sosnowiec Chłopcy oraz przegrywając z HKS Siemianowiczanka 1:2.

W wyniku porażki z drużyną HKS, na czołowych miejscach tabeli nastąpiła mała roszada. Liderem nadal pozostał zespół UKS Orlęta 1 Sosnowiec Chłopcy, natomiast HKS Siemianowiczanka awansowała na drugie miejsce kosztem UKS Ósemka 1 Tarnowskie Góry.

Aktualna tabela po III turniejach Halowych Mistrzostw Śląska:

uks_mlodzik

Trwa zacięta walka o medale, różnice punktowe są niewielkie!

Pomimo spadku o jedną lokatę nasi młodzi laskarze wciąż mają szansę powalczyć o dobre miejsce w klasyfikacji końcowej.

Przed nami jeszcze dwa turnieje, a już najbliższa okazja do powrotu na fotel wice lidera w najbliższą sobotę (26.02.2022r.) w Cieszynie.

Zadanie nie będzie łatwe, gdyż do rozegrania będą na tym turnieju aż 4 mecze, lecz pamiętajmy - "Trudy przynoszą zaszczyty!".

uks_mlodzik