XIII Memoriał im. Stefana Karmelity za nami

W miniony weekend, 11-12 czerwca 2022r., na boisku do hokeja na trawie przy Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach odbył się dwudniowy

XIII Memoriał im. Stefana Karmelity w hokeju na trawie w kategorii dzieci.

UKS Ósemka TG

Memoriał jest imprezą, organizowaną przez tarnogórską Ósemkę, przypominającą postać Stefana Karmelity, wieloletniego propagatora hokeja na trawie

i założyciela tarnogórskiego klubu.

Wynik w całym turnieju nie był najważniejszy - liczyła się dobra zabawa, uciecha z gry w hokeja oraz wspólna integracja.

Dzieci bawiły się świetnie, mecze były zacięte i emocjonujące!

W turnieju nie było oficjalnej klasyfikacji - wszyscy uczestnicy imprezy są zwycięzcami - każdy otrzymał pamiątkowy medal!

Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał upominki ufundowane przez Urząd Miasta Tarnowskie Góry.

UKS Ósemka TG

Firma Veolia wsparła wszystkich uczestników wodą mineralną oraz wręczyła upominki dla każdego klubu biorącego udział w memoriale.

UKS Ósemka TG

Pamiątkowe medale, upominki oraz statuetki upamiętniające XIII Memoriał im. Stefana Karmelity wręczyli:

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry - Arkadiusz Czech, V-ce prezes firmy VEOLIA - Radosław Czajka, dyrektor SP nr 8 - Beata Drzewiecka oraz Elżbieta Karmelita.

UKS Ósemka TG

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy!

Oprócz zmagań na boisku, działo się dużo również poza nim. Zorganizowano Turniej Badmintona z nagrodami, w którym zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i statuetki,

była zabawa w Bumper Ball, był pokaz wozów strażacki i policyjnych.

UKS Ósemka TG

Serdecznie dziękujemy Panom strażakom i policjantom za zapewnienie dodatkowych atrakcji dla dzieci!

Nie lada gratką dla dzieci była parada motocykli, którą specjalnie dla nich zorganizowali lokalni fani dwóch kółek. Przez dwa dni dzieciaki mogły podziwiać ich okazałe motocykle. Dziękujemy za tę inicjatywę i radość sprawioną swoją obecnością!

UKS Ósemka TG

Duży wkład w organizację i pomoc przy tej imprezie mieli rodzice naszych małych sportowców z sekcji hokeja na trawie i badmintona naszego klubu UKS Ósemka Tarnowskie Góry. Bez nich nie dalibyśmy rady! Dziękujemy za poświęcony czas i pomoc!

Piękna pogoda dopełniła tylko te dwa dni z hokejem, podczas których każda buzia była uśmiechnięta :)

UKS Ósemka TG

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć: dzieciom, trenerom, rodzicom, sponsorom.

UKS Ósemka TG

Dziękujemy za pomoc i wsparcie przy organizacji XIII Memoriału im. Stefana Karmelity.

Fotorelacja oraz film dostępne w zakładce GALERIA

Zdjęcia oraz film dzięki uprzejmości Nawiedzony Fotograf dziękujemy!