UKS Ósemka TG - MKS Środa Wielkopolska

W minioną sobotę zakończyły się rozgrywki I Ligi Seniorów.

Nasza drużyna UKS Ósemka Tarnowskie Góry uległa na własnym boisku zespołowi MKS Środa Wielkopolska 3:4.

Drużyna z Wielkopolski przyjechała do Tarnowskich Gór w bardzo odmłodzonym składzie, dając możliwość gry swoim wychowankom i pozwalając im na zdobycie bardzo cennego doświadczenia.

Podyktowane było to faktem, iż jeszcze przed tym meczem zespół MKS Środa Wlkp. miał zapewnione 2 miejsce w tabeli, dające im możliwość gry w barażach o Hokej Superligę.

Nasza drużyna nie wykorzystała tego faktu i niestety nie mogła dopisać sobie 3 punktów po tym meczu. Młodzi zawodnicy MKS'u stanęli na wysokości zadania i wykorzystali swoją szansę, zdobywając jedną bramkę więcej od naszego zespołu.

Dla UKS Ósemka Tarnowskie Góry bramki strzelali: Viktor Olkhovyi - 2, Adam Szołtysek

Nasz zespół uplasował się w końcowej tabeli na koniec sezonu na 4 miejscu.

Zespół MKS Środa Wielkopolska pozna swojego barażowego rywala już w najbliższą sobotę, 18 czerwca. Będzie to KS Stella Gniezno lub LKS Gąsawa.

Bezpośredni awans do Hokej Superligi z 1 miejsca wywalczyła drużyna z LKS Rogowo.

GRATULUJEMY!

tabela_seniorzy

Zdjęcia z meczu znajdziecie w zakładce GALERIA