Przed nami sobota z hokejem dla naszych drużyn

W sobotę, 6 maja, o godz. 10:00, na boisko przy Szkole Podstawowej nr 8, ul. Janasa 11, w Tarnowskich Górach wybiegną juniorzy młodsi.

Powalczą oni o kolejne punkty w swojej klasie rozgrywkowej, które są jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Tym razem rywalem podopiecznych Aleksandra Szewerdy będzie zespół KKS Kolejarz Gliwice.

Zapraszamy rodziców, całe rodziny naszych zawodników oraz wszystkich sympatyków hokeja w naszym mieście na mecz, aby dopingować nasz zespół!

Również w sobotę, 6 maja, zostanie rozegrana 12 kolejka w 1 Lidze hokeja na trawie.

Nasi seniorzy zagrają na wyjeździe w Środzie Wielkopolskiej, gdzie o godz. 12:00 wybiegną na boisko przy ul. Sportowej 12, aby powalczyć o punkty z miejscowa drużyną MKS.

Seniorom UKS Ósemka Tarnowskie Góry życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!