Przed nami ostatnia kolejka w 1 Lidze

Już w najbliższą sobotę, 28 października, rozegrana zostanie ostatnia kolejka na boiskach trawiastych w 1 Lidze Hokeja na Trawie.

W drużynie panuje pełna mobilizacja przed tym spotkaniem. Na własnym boisku zagramy z v-ce liderem tabeli - zespołem KS Lipno Stęszew.

Obydwa zespoły spotkały się już ze sobą w tym sezonie. Drużyna KS Lipno zwyciężyła wtedy przed własna publicznością 4:1.

Goście ze Stęszewa mają tylko 3 punkty przewagi w tabeli, jest więc o co grać!

fot. pzht.pl

Trenujemy więc ostro i mamy nadzieję, że w sobotę zostawimy serducho na boisku, aby móc po końcowym gwizdku cieszyć się ze zwycięstwa!

Zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja na trawie oraz naszego klubu na boisko przy Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach, ul. Janasa 11, aby dopingować nasz zespół w walce o zwycięstwo!

No i najważniejsze teraz! Nie uda Ci się dotrzeć na boisko? Nic straconego! Zobacz mecz na żywo w transmisji live na naszym Facebooku!

fb.com/uksosemkaTG/

Trzymamy kciuki za nasz zespół i życzymy "połamania kijów"!