Przed nami ostatnia kolejka II rundy w 1 Lidze hokeja na trawie

W najbliższą sobotę, 15 kwietnia, zostanie rozegrana ostatnia kolejka II rundy w 1 Lidze hokeja na trawie.

Nasi seniorzy zagrają na wyjeździe w Środzie Wielkopolskiej, gdzie o godz. 15 wybiegną na boisko przy ul. Sportowej 22, aby powalczyć o punkty z miejscowa drużyną MKS.

A jest o co walczyć! Dla naszej drużyny będzie to tzw. "mecz o 6 pkt."

Poniżej aktualna tabela przed ostatnią kolejką spotkań:

www.pzht.pl

Obecnie UKS Ósemka Tarnowskie Góry zajmuje 3 miejsce. Wygrana w sobotnim meczy zagwarantuje nam trzecią lokatę po II rundach, na co liczymy i za co trzymamy mocno kciuki!

W III rundzie rozgrywek odbędzie się 5 kolejek. Gospodarze meczów w III rundzie zostaną wyłonieni na podstawie klasyfikacji końcowej po II rundzie rozgrywek.

Zajęcie 3 miejsca po II rundach spowodowałoby, iż trzy z pięciu spotkań nasi laskarze rozegraliby na własnym boisku. Tak więc stawka jest wysoka i walka będzie o każdą piłkę, do ostatniego gwizdka!

Pełny wykaz meczy na stronie PZHT.

Trzymamy kciuki za nasz zespół i życzymy "połamania kijów"!