Juniorzy młodsi trenowali w Skierniewicach

W sobotę, 4 lutego, na Hali Sportowej przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach odbędzie się II turniej eliminacyjny Halowych Mistrzostw Polski, zaliczany jednocześnie jako Halowe Mistrzostwa Śląska.

W rozgrywkach biorą udział zespoły: KKS Kolejarz Gliwice, UKS Orlęta Sosnowiec, UKS Ósemka Tarnowskie Góry oraz HKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie.

Nasza drużyna rozegra dwa mecze. Harmonogram spotkań:

godz. 12:30 - UKS Ósemka Tarnowskie Góry - KKS Kolejarz Gliwice

godz. 13:45 - UKS Orlęta Sosnowiec - HKS Siemianowiczanka

godz. 15:00 - UKS Orlęta Sosnowiec - KKS Kolejarz Gliwice

godz. 16:15 - UKS Ósemka Tarnowskie Góry - HKS Siemianowiczanka

Podczas ferii drużyna juniora młodszego przebywała na obozie sportowym w Skierniewicach. Pod czujnym okiem trenera, Aleksandra Szewerdy, zespół trenował zagrywki oraz doskonalił swoje umiejętności techniczne.

"Chłopcy efektywnie przepracowali każdy dzień zgrupowania. Mam nadzieję, że podczas turnieju w Tarnowskich Górach uda nam się zrealizować to, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie dni" - mówi trener Olek.

Trzymamy kciuki za naszych młodych laskarzy!

Zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja na trawie oraz naszego klubu na Halę Sportową, aby dopingować nasz zespół w walce o punkty!