Przejdź do treści

Juniorzy młodsi rozpoczęli zmagania ligowe

Nasza drużyna juniora młodszego udanie rozpoczęła swoje zmagania ligowe w swojej klasie rozgrywkowej, będące jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W swoim pierwszym meczu w tym sezonie, zespół prowadzony przez trenera Aleksandra Szewerdę, pokonał na własnym boisku drużynę HKS Siemianowiczanka.

Do przerwy nasz zespół prowadził 2:0. Nasi młodzi laskarze prawdziwe strzelanie urządzili sobie w 3 kwarcie, w której zdobyli 4 bramki i prowadzili już 6:0.

Przy stanie 7:0 goście zdobyli honorowe trafienie, jednak ostatnie słowo należało do naszych chłopaków, którzy w 58 minucie postawili kropkę nad "i" zdobywając ostatniego gola w tym spotkaniu.

UKS Ósemka Tarnowskie Góry - HKS Siemianowiczanka 8:1 (1:0, 1:0, 4:0, 2:1)

- Jakub Laksa

Zdjęcia z meczu autorstwa Pani Joanny Wuckiej-Biały znajdziecie w zakładce GALERIA lub pod linkem poniżej:

Junior młodszy - UKS Ósemka TG - HKS Siemianowiczanka 01.10.2023r.