Juniorzy młodsi bez punktów w Siemianowicach Śląskich

W minioną sobotę, 29 kwietnia, drużyna juniora młodszego rozegrała kolejny mecz ligowy, będący jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Na boisku kompleksu sportowego SIEMION w Siemianicach Śląskich nasi młodzi laskarze stanęli na przeciwko HKS Siemianowiczanka.

Niestety, to drużyna gospodarzy mogła cieszyć się ze zwycięstwa, i to na konto HKSu można było dopisać 3 punty za zwycięstwo po ostatnim gwizdku sędziego.

HKS Siemianowiczanka - UKS Ósemka Tarnowskie Góry 2:1 (0:0, 1:1, 1:0, 0:0)

Bramkę dla UKS zdobył Błażej Hadera (0:1 - 16')

- Przemysław Zabielski

- Jakub Kulik

- Adam Kliner

- Bartosz Biały

- Mateusz Warzycha

- Mateusz Nowak

- Konrad Kania

- Filip Wrodarczyk

- Błażej Hadera

- Robert Rohrbach

Poproszony o podsumowanie meczu, trener Aleksander Szewerda powiedział:

"Niestety - nie udało się. Przegraliśmy z zespołem z Siemianowic, jednakże jestem dumny z moich chłopaków, bo zagrali naprawdę bardzo dobry mecz. Oni sami powinni być z siebie dumni - zostawili kawał serducha na boisku oraz pokazali, że maja mocne charaktery i walczą do końca! Mieliśmy swoje sytuacje na zmianę wyniku, ale nie udało się ich wykorzystać. Taki jest sport, pomimo bardzo dobrej gry i świetnej postawy drużyny to przeciwnik wychodzi zwycięsko z rywalizacji.

Jednakże patrząc na ten mecz przez pryzmat postawy i woli walki moich chłopaków, mogę śmiało z optymizmem patrzeć na przyszłość tej drużyny! Jeszcze raz gratuluję całemu zespołowi!"