Za nami udana niedziela z badmintonem

To już kolejny raz, kiedy nasz klub UKS Ósemka Tarnowskie Góry zorganizował Otwarty Turniej Badmintona.

Do rywalizacji mógł przystąpić każdy chętny, bez względu na wiek czy poziom umiejętności.

Na Halę Sportową przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach przybyło liczne grono miłośników badmintona, tworząc fantastyczną atmosferę rywalizacji i zabawy.

Rywalizacja na kortach była bardzo zacięta i emocjonująca dostarczając uczestnikom niezapomnianych wspomnień.

Poza członkami naszej sekcji badmintonowej w turnieju wzięli udział zawodnicy, chłopcy i dziewczęta z klubów LKS "LOTKI" Śląsk Koszęcin, STB Energia Lubliniec oraz uczniowie i uczennice z sekcji badmintona przy Szkole Podstawowej nr 2 w Toszku.

Na zwycięzców czekały medale, puchary, dyplomy oraz upominki.

Niedzielny turniej to była świetna zabawa, sportowa rywalizacja oraz super spędzony czas!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Zdjęcia z turnieju dostępne w zakładce GALERIA.

Badminton - Turniej Tarnowskie Góry 21.01.2024r.