Za nami Otwarty Turniej Badmintona

Hala Sportowa przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach po raz kolejny była areną zmagań miłośników badmintona.

Nasz klub zorganizował Otwarty Turniej Badmintona dla wszystkich. W turnieju wziąć mogli wszyscy chętni, bez względu na wiek czy poziom umiejętności.

Wydarzenie przyciągnęło zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z badmintonem.

Celem Turnieju było stworzenie atmosfery rywalizacji i zabawy, która dostarczy uczestnikom niezapomnianych wspomnień.

Pomysłodawca i koordynator zawodów, prezes naszego klubu - Pan Dariusz Masłyka podkreślił, iż podstawowym założeniem organizacji tego turnieju była popularyzacji badmintona, propagowanie sportowej rywalizacji oraz promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej.

Wyraził również swoją aprobatę dla prozdrowotnej postawy wszystkich uczestników, będącej alternatywą dla współczesnych zagrożeń i niesportowych aktywności.

Rywalizacja w Turnieju Badmintona przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.

Podczas turnieju zorganizowana została kawiarenka. Można było się napić kawy, zjeść ciasto oraz smakołyki, aby osłodzić sobie czas trwania turnieju.

Wszystkim, którzy pomogli zorganizować Turniej Badmintona bardzo dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Zdjęcia z turnieju dostępne w zakładce GALERIA.

Otwarty Turniej Badmintona - TG, 22.10.2023r.