V Turniej Prezesa UKS Ósemka

W niedzielę, 5 czerwca, na Hali Sportowej przy Parku Wodnym odbył się "V Turniej Prezesa UKS Ósemka".

Były to ostatnie, finałowe zawody cyklu, które odbywały się przez ostatnie 5 miesięcy. Wzięli w nim udział wszyscy, którzy pasjonują i bawią się badmintonem.

UKS Ósemka TG

Uczestnicy turnieju, walczyli raz w miesiącu między sobą, podzieleni na 3 grupy.

Nie zabrakło zaciętych i emocjonujących spotkań, a poza nimi - wspaniałej atmosfery!

Finałowe zmagania wyłoniły zwycięzców w poszczególnych grupach:

Grupa I:

1 miejsce - Janek Wiśniewski

2 miejsce - Alicja Matysik

3 miejsce - Mikołaj Czmyr

Grupa II:

1 miejsce - Piotr Klimza

2 miejsce - Janek Pogoda

3 miejsce - Bartosz Krawczyk

Grupa rodzice:

1 miejsce - Sebastian Czmyr

2 miejsce - Tomasz Klimza

3 miejsce - Marek Matysik

UKS Ósemka TG

Medale, puchary oraz nagrody wręczali: zaproszony Janusz Wtorek  - pracujący w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach w Wydziale Edukacji, Sportu i Zdrowia oraz prezes UKS Ósemka Tarnowskie Góry - Dariusz Masłyka.

Zaskoczeniem dla trenerów była niespodzianka ze strony rodziców, którzy wręczyli im medale oraz dedykowane notesy i breloczki z lotką.

UKS Ósemka TG

Najważniejsza jest świetna zabawa z elementami wspólnej rywalizacji, nauka zasad fair-play oraz wspólnie spędzony czas dzieci i rodziców.

Nasza sekcja badmintona zrzesza całe rodziny! Naszych członków - dzieci i ich rodziców - bawi ten sport! To oni tworzą wspaniałą atmosferę na kortach i poza nimi.

To dzięki im rozwijamy się prężnie, przyjmując co raz to nowych członków.

Zdjęcia z turnieju znajdziecie w zakładce GALERIA