Naszym małym podopiecznym z sekcji piłki nożnej zima nie straszna!
Pomimo zimowej aury chętnie uczestniczą w zajęciach na otwartym boisku.
Tym razem w ramach treningu rozegrali sparing z drużyną Ruchu Radzionków.
Pomimo minusowej temperatury, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 13 w Strzybnicy, obydwie drużyny zadbały o gorącą atmosferę na boisku!
Świetna postawa zawodników UKS Ósemki oraz Ruchu Radzionków, fantastyczne akcje a przede wszystkim radość z uprawiania sportu na twarzach małych piłkarzy!
Zmarznięci, wybiegani, zmęczeni, ale szczęśliwi zawodnicy obydwu drużyn po meczu - bo o to właśnie chodzi w sporcie!

