Przejdź do treści

My się zimy nie boimy i w piłkę grać lubimy!

Naszym małym podopiecznym z sekcji piłki nożnej zima nie straszna!

 

Pomimo zimowej aury chętnie uczestniczą w zajęciach na otwartym boisku.

Tym razem w ramach treningu rozegrali sparing  z drużyną Ruchu Radzionków.

 

Pomimo minusowej temperatury, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 13 w Strzybnicy, obydwie drużyny zadbały o gorącą atmosferę na boisku!

 

Świetna postawa zawodników UKS Ósemki oraz Ruchu Radzionków, fantastyczne akcje a przede wszystkim radość z uprawiania sportu na twarzach małych piłkarzy!

Zmarznięci, wybiegani, zmęczeni, ale szczęśliwi zawodnicy obydwu drużyn po meczu - bo o to właśnie chodzi w sporcie!

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry