Podopieczni trenera Piotrka rozegrali kolejny mecz ligowy w ramach II Ligi Okręgowej E2 Orlik "(WIOSNA)" w Grupie 2.
Gospodarzem meczu była drużyna KS "Silesia" Miechowice. Pomimo deszczowej pogody widać było radość i duże zaangażowanie młodych piłkarzy podczas meczu.
Zespół z Miechowic wygrał na własnym boisku 10:4, jednak nasi młodzi piłkarze pokazali swoje spore już umiejętności, ambicję i waleczność w grze.
Zdobyto dużo goli po składnych akcjach oraz strzałach z dystansu. Należy pochwalić bramkarzy, którzy wielokrotnie bronili trudne piłki po wspaniałych interwencjach.
Gratulujemy chłopakom waleczności i postawy fair-play!
Zdjęcia z meczu znajdziecie w zakładce GALERIA.
