Przejdź do treści

Za nami bardzo udany weekend z hokejem na trawie

Juniorzy młodsi rozegrali kolejny mecz ligowy, będący jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Na boisku kompleksu sportowego SIEMION w Siemianowicach Śląskich, podopieczni Aleksandra Szewerdy zmierzyli się z drużyną UKS Orlęta Sosnowiec.

Nasi młodzi laskarze pokonali zespół z Sosnowca i zapewnili sobie prawo gry w barażach o awans do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

Hat-trick'iem w tym spotkaniu popisał się Błażej Hadera - gratulacje!

UKS Orlęta Sosnowiec - UKS Ósemka Tarnowskie Góry 2:7 (1:3, 0:3, 0:0, 1:1)

Bramki:

- Błażej Hadera 3x (0:1 - 6', 1:3 - 14', 1:4 - 19')

- Konrad Kania 2x (1:2 - 13', 1:6 - 25')

Zdjęcia z meczu znajdziecie w zakładce GALERIA lub pod linkem poniżej:

Junior młodszy - UKS Orlęta Sosnowiec - UKS Ósemka TG 13.05.2023r.

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

Występująca w 1 Lidze drużyna seniorów, podejmowała na własnym boisku lidera tabeli - LKS Gąsawa.

Nasz zespół, prowadzony przez trenera Andrzeja Micała, sprawił miłą niespodziankę pokonując faworyzowany zespół z Gąsawy 1:0.

Porażka sprawiła, iż stracili oni na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej pierwsze miejsce w tabeli na rzecz HKS Siemianowiczanka.

Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando drużyny gości, lecz dobra obrona - a w szczególności bezbłędna gra naszego bramkarza pozwoliła UKS Ósemka do przerwy remisować bezbramkowo.

Po przerwie mecz się wyrównał, a jedyna bramka w tym spotkaniu padła dopiero w 50min.

UKS Ósemka Tarnowskie Góry - LKS Gąsawa 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)