Udana niedziela juniorów młodszych

W niedzielny poranek podopieczni Aleksandra Szewerdy zameldowali na się na boisku kompleksu sportowego SIEMION w Siemianowicach Śląskich, aby rozegrać spotkanie ligowe z drużyną UKS Orlęta Sosnowiec.

Mając w pamięci niedawna porażkę po karnych zagrywkach z tym rywalem, nasi młodzi laskarze przystąpili do tego spotkania bardzo zmotywowani.

Pierwsze 15 minut tego spotkania to dosyć wyrównana gra obydwu zespołów. Jednakże jeszcze przed gwizdkiem kończącym I kwartę Błażej Hadera otwiera wynik i prowadzimy 0:1!

Początek II kwarty to kolejne trafienie naszego zespołu - tym razem na listę strzelców wpisuje się Konrad Kania, wykonując bezbłędnie rzut karny. W tej samej części gry Filip Wrodarczyk podwyższa wynik na 0:3 dla UKS Ósemki.

W samej końcówce meczu ten sam zawodnik ustala wynik spotkania i nas chłopcy inkasują cenne 3 punkty!

Gratulujemy!

UKS Orlęta Sosnowiec - UKS Ósemka Tarnowskie Góry 0:3 (0:1, 0:2, 0:0, 0:1)

Strzelcy bramek:

- Błażej Hadera (1:0 - 15')

- Konrad Kania (2:0 - 16')

- Filip Wrodarczyk (3:0 - 24'. 4:0 - 56')

UKS Ósemka Tarnowskie Góry:

- Przemysław Zabielski

- Jakub Kulik

- Adam Kliner

- Mateusz Warzycha

- Mateusz Nowak

- Konrad Kania

- Filip Wrodarczyk

- Antoni Frączek

- Bartłomiej Skiba

- Michał Warzycha

- Błażej Hadera

- Jakub Laksa

Dzięki uprzejmości Kevin Majchrzak w zakładce GALERIA znajdziecie obszerną fotorelację z meczu:

Junior młodszy - UKS Orlęta Sosnowiec - UKS Ósemka TG 02.06.2024r.