Przed nami ostatnie mecze 1 Ligi Hokeja na Trawie w grupie B

W najbliższą sobotę, na Hali Sportowej przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach, odbędzie się ostatni turniej 1 Ligi Hokeja na Trawie w grupie B, w której występuje nasz zespół - UKS Ósemka Tarnowskie Góry.

Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 12:00.

Nasi laskarze rozegrają dwa mecze. W "derbach powiatu" UKS Ósemka Tarnowskie Góry zagra z drużyną LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie, która aktualnie zajmuje 1 miejsce w grupie.

W ostatnim meczu turnieju zagramy przeciwko KS Polonia Skierniewice. Prawdopodobnie mecz ten zadecyduje o końcowym układzie tabeli.

Po II turniejach UKS Ósemka plasuje się na 3 miejscu, tabelę zamyka zespół ze Skierniewic.

www.pzht.pl

Turniej finałowy odbędzie się 4 lutego na Hali Sportowej w Parku Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich.

W finałach zagrają drużyny z miejsc 1 i 2 z grupy A (Wielkopolska) oraz grupy B (Śląska).

Zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja na trawie oraz naszego klubu na Halę Sportową, aby dopingować nasz zespół w walce o punkty!