Przejdź do treści

Podaruj 1,5% podatku na UKS Ósemka Tarnowskie Góry!

W związku z możliwością wsparcia organizacji pożytku publicznego w ramach rozliczenia podatkowego, zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na UKS Ósemka Tarnowskie Góry!

 

Jak przekazać 1,5% kwoty swojego podatku na funkcjonowanie sekcji naszego klubu? To bardzo proste – wystarczy z zeznaniu podatkowym wskazać odpowiedni numer KRS oraz cel szczegółowy.

 

Numer KRS: 0000270261

Cel szczegółowy: UKS Ósemka Tarnowskie Góry 3036

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry to klub, gdzie dzieci aktywnie spędzają czas bawiąc się oraz trenując hokeja na trawie, badmintona lub piłkę nożną.

Są u nas dzieci, dla których sport jest prawdziwą pasją! Chcą po prostu uprawiać sport, a naszym zadaniem jest im to umożliwić.

 

Nasz Klub, a przede wszystkim nasi mali podopieczni, szczególnie potrzebują funduszy na:

– zwiększenie liczby treningów ,

– zakupy sprzętu treningowego,

– zakupy strojów dla zawodników,

– transport na mecze i turnieje,

– obozy i dodatkowe szkolenia sportowe,

– nagrody dla młodych zawodników,

– inne bieżące koszty działalności.

 

Pamiętajmy, że w życiu jest jak w sporcie: "jedna źle rozegrana piłka, może zaważyć o wyniku meczu, a jeden błąd może zaważyć na całym życiu”.

Nasz klub to rodzinna atmosfera i niezapomniany klimat – z nami wszystko jest łatwe! Świat jest dostatecznie skomplikowany – nie dokładajmy się do tego.

Pragniemy nauczyć poprzez sport naszych podopiecznych wartościowego życia. Chcemy pokazać, że nie warto iść na skróty i że najbardziej smakuje to, co kosztowało nas najwięcej wysiłku!

 

Działamy jako zespół i dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wspólnie realizujemy stawiane sobie nowe zadania, które pozwalają nam budować i rozwijać nasz klubu. Razem damy z siebie więcej! Chcieć to móc!

 

Sport to nasza pasja! Jesteśmy pełni pozytywnej energii, dystansu i poczucia humoru!

 

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa bezinteresowne zaangażowanie. Z góry serdecznie dziękujemy za życzliwość i wsparcie!