Drużyna seniorów zdobyła ważne 3 punkty w 1 Lidze hokeja na Trawie na własnym boisku.
W sobotnie popołudnie, 16 maja, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach rywalem naszego zespołu był HK Lipno Stęszew.
Był to bardzo ważny mecz dla naszej drużyny w kontekście walki o czołową czwórkę w tabeli.
Do zwycięstwa poprowadził zespół nasz kapitan, Przemysław Gołębiowski, którego dwa trafienia zapewniły nam wygraną w tym meczu!
UKS Ósemka Tarnowskie Góry - HK Lipno Stęszew 2-1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
Galerię zdjęć z meczu znajdziecie na stronie gwarek.com.pl
Juniorzy do swojego meczu ligowego przystępowali w okrojonym składzie. Pomimo braków kadrowych rozegrali naprawdę dobry mecz, dzielnie stawiając czoła rywalom.
Maksymilian Gowik wyprowadził nasz zespół na prowadzenie w końcówce I kwarty. Gościom udało się wyrównać jeszcze red przerwą.
Niestety, brak zawodników na ławce rezerwowych naszej drużyny był widoczny w końcówce spotkania. Fakt ten został wykorzystany przez naszych rywali, którzy zdobyli 2 bramki zgarniając 3 punkty w tym meczu.
UKS Ósemka Tarnowskie Góry - UKS SP5 Swarek Swarzędz 1-3 (1:0, 0:1, 0:0, 0:2)

