Przejdź do treści

Za nami kolejna runda badmintonowych potyczek z lotką

W niedzielę, 16 kwietnia, na Hali Sportowej przy Parku Wodnym w Tarnowskich zgromadzili się zawodnicy, miłośnicy badmintona klubów STB Energia Lubliniec, LKS "LOTKI" Śląsk Koszęcin oraz UKS Ósemka Tarnowskie Góry.

 

Rywalizacja na kortach była bardzo zacięta i emocjonująca, lecz przede wszystkim liczyła się dobra zabawa, a całemu wydarzeniu towarzyszyła wyjątkowa, rodzinna atmosfera.

Rozgrywki trzymały w napięciu zarówno samych graczy jak i zgromadzonych kibiców.

 

Po zakończonym turnieju i ceremonii wręczenia nagród poprosiliśmy o kilka słów Prezesa UKS Ósemka Tarnowskie Góry, Pana Dariusza Masłykę:

"Nasza sekcja badmintona to nie tylko treningi, ale również turnieje dla dzieci i dorosłych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych zawodników specjalnie dla nich stworzyliśmy własny cykl turniejów badmintona. Taka aktywność to idealny sposób na dobrą zabawę jak również świetny system motywacyjny do podnoszenia własnego poziomu. Nasze turnieje to świetna zabawa, aktywnie spędzony czas, zdrowa rywalizacja, budowanie charakteru i super nagrody!"

 

Wszystkim uczestnikom, kibicom i sędziom gorąco dziękujemy za uczestnictwo!

 

Fotorelacja z tego wydarzenia dostępna w zakładce GALERIA.

Badminton - Turniej Tarnowskie Góry 16.04.2023r.