Za nami kolejna już edycja Wiosennego Turnieju Badmintona o Puchar Wójta Koszęcina.
W zawodach uczestniczyły dzieci klas IV-VIII szkół podstawowych, reprezentujące kluby:
- LKS Lotki Śląsk Koszęcin,
- STB Energia Lubliniec,
- BKS Kolejarz Częstochowa,
- UKS Ósemka Tarnowskie Góry.
Nasz klub reprezentowali:
- Lidia (grupa początkująca, kl. 2)
- Zlata (grupa początkująca, kl. 3)
- Alicja (grupa początkująca, kl. 6)
- Tomek (grupa początkująca, kl. 6)
- Damian (grupa średniozaawansowana, kl. 6)
- Antek (grupa zaawansowana, kl. 4)
- Agata (grupa zaawansowana, kl. 8)
To już kolejny fantastycznie zorganizowany turniej przez gospodarzy.
Zarówno zawodnicy, jaki rodzice dzieci oraz trenerzy zadbali o to, aby były to udane zawody w świetnej, sportowej atmosferze!
Dziękujemy!

