Przejdź do treści

Turniejowa niedziela w Koszęcinie

Za nami kolejna już edycja Wiosennego Turnieju Badmintona o Puchar Wójta Koszęcina.

 

LKS Lotki Śląsk Koszęcin

 

 

W zawodach uczestniczyły dzieci klas IV-VIII szkół podstawowych, reprezentujące kluby:

  • LKS Lotki Śląsk Koszęcin,
  • STB Energia Lubliniec,
  • BKS Kolejarz Częstochowa,
  • UKS Ósemka Tarnowskie Góry.
  •  

Nasz klub reprezentowali:

  • Lidia (grupa początkująca, kl. 2)
  • Zlata (grupa początkująca, kl. 3)
  • Alicja (grupa początkująca, kl. 6)
  • Tomek (grupa początkująca, kl. 6)
  • Damian (grupa średniozaawansowana, kl. 6)
  • Antek (grupa zaawansowana, kl. 4)
  • Agata (grupa zaawansowana, kl. 8)

 

To już kolejny fantastycznie zorganizowany turniej przez gospodarzy.

Zarówno zawodnicy, jaki rodzice dzieci oraz trenerzy zadbali o to, aby były to udane zawody w świetnej, sportowej atmosferze!

 

Dziękujemy!

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry