Przejdź do treści

Turniej Badmintona Gier Podwójnych

Na kortach SPORT PARK ŚLĄSK zorganizowany został Turniej Gier Podwójnych.

 

Sport Park Śląsk

 

Nie mogło na nim zabraknąć naszych zawodników!

Barwy UKS Ósemka Tarnowskie Góry reprezentowali Damian Tyczka oraz Antek Słomian.

 

Do turnieju przystąpiło 26 zawodników, co pozwoliło utworzyć 13 par.

Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że gra w badmintona jest ich prawdziwą pasją!

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

W każdym meczu pokazali ogromna wole walki.

Drużyna Antka zakończyła turniej na 6 miejscy, natomiast drużyna Damiana zajęła miejsce 8.

 

Gratulujemy naszym młodym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w sporcie!

 

Parę ujęć z turnieju znajdziecie w naszej galerii:

Badminton - Turniej Gier Podwójnych