Sekcja badmintona nie próżnuje!
Nasi zawodnicy i zawodniczki trenują intensywnie, by być w formie.
Każda odbita lotka, każda kropelka potu wylana na treningu na pewno zaowocuje!
Już niebawem będą mogli wykorzystać swoje umiejętności, gdyż w Koszęcinie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Badmintona o Puchar Wójta Koszęcina.
Nie może na nim zabraknąć naszych sportowców!
Trzymamy kciuki!

