Przejdź do treści

Trenujemy, trenujemy, trenujemy!

Sekcja badmintona nie próżnuje!

 

Nasi zawodnicy i zawodniczki trenują intensywnie, by być w formie.

Każda odbita lotka, każda kropelka potu wylana na treningu na pewno zaowocuje!

 

Już niebawem będą mogli wykorzystać swoje umiejętności, gdyż w Koszęcinie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Badmintona o Puchar Wójta Koszęcina.

Nie może na nim zabraknąć naszych sportowców!

 

Trzymamy kciuki!

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry