Przejdź do treści

Mini-turniej badmintona w Koszęcinie

Organizatorem mini turnieju badmintona, który odbył się 14 lutego był KS Lotki Koszęcin.

 

W zawodach nasz klub reprezentowali: Zlata Slobodian, Antek Słomian, Wiktor Gałecka oraz Damian Tyczka.

Cała czwórka zaprezentowała się fantastycznie walcząc do ostatniej lotki w każdym meczu!

 

Po raz pierwszy podczas zmagań turniejowych wystąpili Zlata i Wiktor, zostawiając kawał serducha na kortach. Możecie być z siebie dumni!

Brawa dla Antka i Damian, którzy wywalczyli podium w swojej grupie! Super chłopaki!

 

Podczas dekoracji zwycięzców, spiker nazwał Antka "największym kozakiem turnieju"!

Zasłużył sobie na to wygrywając wszystkie rozegrane 6 meczy, tracąc przy tym jedynie 1 seta!

 

Na podium turnieju stanęli:

- Zlata Slobodian (grupa początkująca) - 3 miejsce

- Antek Słomian (grupa średniozaawansowana) - 1 miejsce

- Damian Tyczka (grupa średniozaawansowana) - 3 miejsce

 

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy!

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry

 

UKS Ósemka Tarnowskie Góry