Organizatorem mini turnieju badmintona, który odbył się 14 lutego był KS Lotki Koszęcin.
W zawodach nasz klub reprezentowali: Zlata Slobodian, Antek Słomian, Wiktor Gałecka oraz Damian Tyczka.
Cała czwórka zaprezentowała się fantastycznie walcząc do ostatniej lotki w każdym meczu!
Po raz pierwszy podczas zmagań turniejowych wystąpili Zlata i Wiktor, zostawiając kawał serducha na kortach. Możecie być z siebie dumni!
Brawa dla Antka i Damian, którzy wywalczyli podium w swojej grupie! Super chłopaki!
Podczas dekoracji zwycięzców, spiker nazwał Antka "największym kozakiem turnieju"!
Zasłużył sobie na to wygrywając wszystkie rozegrane 6 meczy, tracąc przy tym jedynie 1 seta!
Na podium turnieju stanęli:
- Zlata Slobodian (grupa początkująca) - 3 miejsce
- Antek Słomian (grupa średniozaawansowana) - 1 miejsce
- Damian Tyczka (grupa średniozaawansowana) - 3 miejsce
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy!

