Przejdź do treści

Kolejne zmagania badmintonowej rodziny

W niedzielne popołudnie, 28 kwietnia, już po raz kolejny na Hali Sportowej przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach odbył się Otwarty Turniej Badmintona organizowany przez nasz klub UKS Ósemka Tarnowskie Góry.

 

Frekwencja dopisała - oprócz zawodników z naszej sekcji mieliśmy przyjemność gościć zawodników i zawodniczki LKS "LOTKI" Śląsk Koszęcin, STB Energia Lubliniec oraz z sekcji badmintona przy Szkole Podstawowej im. Gustawa Morcinka nr 2 w Toszku.

 

Jak zwykle zawodnicy i zawodniczki dostarczyli moc emocji w zaciętych pojedynkach pod siatką, sprawiając iż były to kolejne udane zmagania naszej badmintonowej rodziny!

 

Oczywiście na zwycięzców czekały medale, puchary, dyplomy oraz upominki.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju!

 

Zdjęcia z turnieju dostępne w zakładce GALERIA.

Badminton - Turniej Tarnowskie Góry 28.04.2024r.