Przejdź do treści

Dzień Nauczyciela z badmintonem

Na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Koszęcinie rozegrany został turniej badmintona dla dzieci z okazji Dnia Nauczyciela.

Na zaproszenie trenera gospodarzy - klubu LKS "LOTKI" Śląsk Koszęcin - Pana Grzegorza Wójcika, w turnieju udział wzięli chłopcy i dziewczęta z klubów: BKS Kolejarz Częstochowa, MKS "dwójka" Blachownia, STB Energia Lubliniec oraz UKS Ósemka Tarnowskie Góry.

 

Zmagania turniejowe poprzedziła wspólna rozgrzewka oraz trening.

 

Dla każdego z naszych młodych zawodników turniej był szansą na zdobycie cennego doświadczenia, a zacięta rywalizacja i sportowa atmosfera przyniosła im wiele emocji, nowych doświadczeń oraz znajomości.

 

Nie wynik był najważniejszy a dobra zabawa! Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni upominkami i słodkościami.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów – zarówno jako drużynie, jak i każdemu z osobna – wspaniale jest widzieć jak rozkwitacie na boiskach!

 

Fotorelacja z tego spotkania dostępna w zakładce GALERIA.

Badminton - Turniej Koszęcin 14.10.2022r.